fbpx

Dziękujemy

Kochani, Serdecznie dziękujemy, za tak wysokie noty. Jesteśmy zaszczyceni i czujemy się zobowiązani utrzymać... ba! Rozwijać nasze usługi abyście czuli się u nas najlepiej! P.s Pamiętajcie, że najlepsze oferty otrzymacie dzwoniąc do nas bezpośrednio! Miłego dnia i do zobaczenia Matex

Piknik Strefa Ciepła w Rewalu

Gry i zabawy dla całej rodziny.

Wyróżnienie Superhost od Airbnb

Nasze starania, poziom obsługi oraz standard bazy nocelgowej został doceniony przez społeczność podróżujących! Dziękujemy!

Szczęśliwego Nowego Roku

Dom Gościnny Matex życzy wszystkim... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! P.s A tym co dokonali rezerwacji na rok 2020 prosimy o ich potwierdzenie ;)

Konwój Pomocników Św. Mikołaja

Zapraszamy na XI Konwój Pomocników Św. Mikołaja. W programie festyn rodzinny z ogniskiem, pokazem sztucznych ogni, ciepłym poczęstunkiem oraz paczkami dla dzieci. Jeśli chcesz zarezerwować paczkę dla swojej pociechy skontaktuj się z Nami!

W trosce o nasze dzieci!

Kochani, Zmiany klimatu to niestety fakt! W trosce o lepsze miejsce dla naszych dzieci i następnych pokoleń postanowiliśmy działać i mieć realny wpływ na wygląd naszej planety poprzez obniżenie emisji CO2. Postanowiliśmy pozyskiwać energię ze słońca! Elektrownia słoneczna w naszym obiekcie już pracuje! Dostarcza prąd…

Jesienne grzybobranie w Pustkowie

Kochani, jest ciepło i wilgotno w lasach pełno grzybów! Pochwalcie się waszymi zbiorami!

Aktywne Lato… czas start!

Zaczynamy aktywne lato!!