fbpx

SPA

Relaks i odprężenie przyniesie Państwu korzystanie z basenu i brodzika dla dzieci z podgrzewaną wodą w okresie od maja do końca września (zapewniamy min.24 oC), wanny jacuzzi – do 3 osób, sauny – do 5 osób. Kompleks basenowy jest zadaszony w dni pochmurne i deszczowe. W domkach drewnianych oferujemy kabiny prysznicowe z hydromasażem.

 

FITNESS

Dla osób kochających ruch i aktywny wypoczynek udostępniliśmy małą siłownię z atlasem, bieżnią, orbitrekiem i rowerkiem. Sala wyposażona jest również w fotel do masażu, masażer stóp. Udostępniamy Państwu również nieodpłatnie rowery, sprzęt sportowy ( rakiety do tenisa, paletki do badmintona, kijki do nordic walking, piłki do gry). Wypożyczamy również skutery.

DLA DZIECI

Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych gościach i dla nich przygotowaliśmy plac zabaw na świeżym powietrzu, z bezpieczną elastyczną nawierzchnią. Dostępne są piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnia i wiele innych zabawek. Można skorzystać z rowerków dziecięcych, samochodzików. W pochmurne dni dzieciom proponujemy korzystanie ze świetlicy wyposażonej w gry planszowe, gry komputerowe, gry świetlicowe, małą biblioteczkę z bajkami dla dzieci i kolorowankami. Istnieje również możliwość wypożyczenia DVD z zestawami bajek. Dla naszych extra najmniejszych gości udostępniamy bezpłatnie łóżeczka turystyczne, stoliki i foteliki do karmienia.

SALA KLUBOWA

Do dyspozycji biblioteczka z książkami i innymi materiałami informacyjnymi. W tym miejscu zapewniamy również najlepszy dostęp do internetu zarówno wi-fi jak i stacjonarnego. To tutaj wspólnie przeżywamy emocje z transmisji TV sportowych i kulturalnych. Dysponujemy również sprzętem konferencyjnym.

BIESIADA

Oferujemy możliwość grillowania i biesiadowania na świeżym powietrzu w naszych dwóch altanach, z możliwością skorzystania z grilla oraz miejscami zadumy, ciszy i relaksu na łonie natury.