fbpx

09

maj

Relacja z Majówki

I po Majówce :( A kto nie był niech żałuje ;)   Zabawa była przednia

   Spotkaliśmy się wszyscy na Pustkowskich błoniach 2 maja w sobotę na festynie o godzinie 16:00. Pogoda mimo prognoz dopisała. Było to ciepłe bezchmurne wiosenne popołudnie nad morzem. Na miejscu zastaliśmy już tradycyjnie Koło Gospodyń Wiejskich ze swoimi pysznościami!!

Co jedliśmy ?? Zasmażane pierogi ruskie, grochówkę, placki ziemniaczane,  kaszankę i kiełbaski z grilla i ogniska wedle uznania. Na podwieczorek słodkie ciasta a całość popijaliśmy zimnym piwkiem.

Poza ogniskiem wielką atrakcją stała się dmuchana zjeżdżalnia, na której nie ustanie w kolejce ustawiały się dzieci. Nie obyło się bez ważnych osobistości. W tym roku odwiedził nas mistrz polski Strongman pan Grzegorz Szymański, który opowiadał o tym sporcie oraz poprowadził konkurencje siłowe.

Pojawiły się również odrestaurowane popularne z czasów PRL oldsmobile, które wzbudziły sympatię bawiących się na festynie w Pustkowie turystów.

Do tańca przygrywał nam zespół, który grał same szlagiery we własnej oryginalnej interpretacji ;)

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się konkurencja przeciągania liny Pustkowo vs. reszta świata. Zainteresowanie konkurencją było tak wielkie, że nie było w stanie przeprowadzić jej w sposób 4 na 4 więc konkurencja odbyła się w oryginalny jak na Pustkowo przystało sposób 15 na 15 !! :)

Finał nastąpił późnym wieczorem i jak zwykle jak to w Pustkowie zaskoczył przybyłych gości!! Podczas hucznych tańców odbył się pokaz sztucznych ogni który rozświetlił bajeczne miejsce jakim jest nasz klimatyczny staw przy jasnych błoniach !!

Przez matexm|Aktualności|0 comment

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.